Bol.com vertrouwt haar online dienstverlening & infrastructuur toe aan SecureLink

Bol.com is begin april live gegaan met haar eigen datacenter infrastructuur. De reden hiervoor is de wens om flexibel en schaalbaar met de gigantische groei om te gaan. SecureLink is sinds 2013 betrokken bij de architectuur van het datacenter. Het bedrijf gaat nu ook voor Bol.com de security en networking infrastructuur realiseren in een nieuw pand van Bol.com in Utrecht.

Het ontwerp van de infrastructuur is gebaseerd op een routing, application delivery, security en access-laag met als belangrijkste eigenschappen een goede integratie tussen de verschillende onderdelen en eenvoudig beheer van de gehele architectuur. SecureLink heeft de architectuur gebaseerd op componenten van Juniper Networks en F5 Networks in combinatie met 24/7 uur dienstverlening van SecureLink.

Security en networking infrastructuur

Recent heeft bol.com SecureLink ook de opdracht gegeven voor de bouw van de security en networking infrastructuur in het nieuw te betrekken pand van bol.com in Utrecht. Hier worden net als in het datacenter van Bol.com componenten van Juniper Networks ingezet en wordt ter ondersteuning van de IT organisatie van bol.com SecureLink’s Managed Security Service SecurePROTECT ingezet.

“Het meedenken over de architectuur en het vervolgens gezamenlijk realiseren van deze infrastructuren alsmede het leveren van onze dienstverlening aan de snelst groeiende e-commerce omgeving in Nederland vraagt de juiste aandacht en resources van beide organisaties. Door verregaande automation en orchestration wordt flexibiliteit, eenduidig beheer en snelle provisioning geleverd,” aldus Peter Mesker, CTO SecureLink Nederland.

Lees ook
Hackers voeren grootste DDoS-aanval ooit uit

Hackers voeren grootste DDoS-aanval ooit uit

Een klant van CloudFare is dinsdag het doelwit geworden van de grootste Distributed Denial of Service (DDoS)-aanval ooit. Cybercriminelen zouden de klant aanvallen met maar liefst 400 Gbps aan data. Matthew Prince, CEO van CloudFlare, meldt op Twitter dat het om een zeer grote NTP reflectieaanval gaat. Dit is een DDoS-aanval waarmee aanvallers via1

Sophos maakt versleuteling platformonafhankelijk

Sophos maakt versleuteling platformonafhankelijk

Sophos introduceert SafeGuard Encryption 6.1. De oplossing stelt eindgebruikers en It-beheerders in staat veilig data uit te wisselen tussen Windows-systemen, Mac-computers en mobiele apparaten. Versie 6.1 van de oplossing centraliseert encryptie, waardoor apparaten ongeacht hun locatie altijd goed beveiligd zijn. SafeGuard Encryption 6.1 onderste1

Gartner benoemt VASCO Data Security tot leider in Magic Quadrant for User Authentication

Gartner benoemt VASCO Data Security tot leider in Magic Quadrant for User Authentication

Beveiligingsbedrijf VASCO Data Security International maakt bekend door Gartner te zijn gepositioneerd als leider in het Gartner Magic Quadrant for User Authentication. Gartner stelt ieder jaar zijn Magic Quadrant samen en kijkt hierbij naar zowel visie als het vermogen deze visie te realiseren. Gartner ziet de grootste uitdagingen en kansen voor1