"Een succesvolle eerste editie van Cybersec Netherlands in Koninklijke Jaarbeurs"

cybersec-europe-2022-04

Op 1 en 2 november 2023 vond de eerste editie van Cybersec Netherlands plaats in Koninklijke Jaarbeurs. De vakbeurs, gewijd aan alles wat met cybersecurity te maken heeft, werd door ruim 2.100 experts, professionals en geïnteresseerden uit zowel Nederland als het buitenland bezocht. Met een rijk scala aan sprekers, workshops en paneldiscussies bood Cybersec Netherlands een schat aan informatie en inzichten over de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van cybersecurity.

 

Mick den Dijker, beursmanager Cybersec Netherlands: “Na het succes van Cybersec Europe heeft nu ook een geslaagde eerste editie van Cybersec Netherlands plaatsgevonden. Met geweldige lanceringpartners en een fantastisch team ben ik blij om met deze vakbeurs bij te dragen aan een beter en veiliger digitaal landschap. Het belangrijkste doel is om samen met onze partners steeds meer bewustzijn over cybersecurity te creëren. Cybersec Netherlands toont aan dat cybersecurity niet alleen een groeiend belangrijk onderwerp is, maar ook dat Nederland zich steeds meer profileert als een vooraanstaande speler in deze branche.”

De organisatie kijkt vol vertrouwen uit naar de tweede editie van Cybersec Netherlands op 6 en 7 november 2024 in Koninklijke Jaarbeurs. Buiten Nederland vindt op 31 januari en 1 februari 2024 Cybersec Asia plaats en op 29 en 30 mei 2024 Cybersec Europe in Brussel.

Lees ook
Vijf jaar Cloud Expo: reserveer nu je plek in het officiële beursmagazine

Vijf jaar Cloud Expo: reserveer nu je plek in het officiële beursmagazine

Cloud Expo viert zijn vijfjarig bestaan! Op 2 en 3 december 2026 komt de IT-sector samen in Expo Houten voor de jubileumeditie. LuteijnMedia, uitgever van ITchannelPRO, CloudWorks en Infosecurity, verzorgt als mediapartner van het eerste uur opnieuw het officiële beursmagazine. Wil je als exposant extra zichtbaar zijn? Je hebt nog maar twee w1

Merlon lanceert 100% Europees soevereine cybersecurity in Nederland

Merlon lanceert 100% Europees soevereine cybersecurity in Nederland

Merlon is de eerste cybersecurity partij die een stack en dienst levert waarvan eigendom, zeggenschap en jurisdictie volledig Europees zijn. Merlon biedt continue detectie en respons voor organisaties waar geopolitieke dreiging een nationaal risico vormt. Veel cybersecurity partijen noemen zichzelf soeverein omdat hun data in een Europees datacent1

Week vd Digitalisering bracht Nederland samen rond innovatie en digitale toekomst

Week vd Digitalisering bracht Nederland samen rond innovatie en digitale toekomst

Van cybersecurity en AI tot 6G, digitaal talent en slimme leefomgeving: tientallen activiteiten maken zichtbaar hoe digitale innovatie Nederland vooruithelpt. Tientallen activiteiten, meer dan 1.000 deelnemers en activiteiten in meer dan tien steden en regio’s. Tijdens de eerste Week vd Digitalisering, van 18 tot en met 25 september, kwamen1