Kick-off van platform Industrial Cybersecurity
Industriële systemen worden steeds vaker geïntegreerd in communicatienetwerken. Hierdoor neemt ook de kwetsbaarheid van de systemen toe. Het platform Industrial CyberSecurity moet Nederlandse industrieën bewust maken van dit risico. De kick-off van het platform vindt op 17 juni plaats.
Het platform Industrial Cybersecurity (PDF) is een werkgroep van de normcommissie NEC 65 'Industrieel meten, regelen en automatiseren'. Deze normcommissie stelt normen op voor systemen en apparatuur gericht op de besturing besturing en bewaking van zowel het productieprocess als industriële organisaties.
Platform Industrial CyberSecurity heeft als doel extra bewustwording te creëren over de risico's van het integreren van industriële systemen in communicatienetwerken. Daarnaast biedt het platform ruimte om kennis uit te wisselen en op de hoogte te blijven van alle relevante ontwikkelingen. Het platform gaat ook dienst doen als een klankbord voor NEC 65.
Meer over
Lees ook
Criminelen stelen 80 miljoen Zuid-Koreaanse creditcards
Criminelen hebben vermoedelijk de creditcardgegevens van tachtig miljoen Zuid-Koreanen weten te stelen. De cybercriminelen wisten de beveiliging van maar liefst drie verschillende creditcardmaatschappijen in het land te omzeilen. Zij konden vervolgens met de creditcardgegevens aan de haal gaan. De financiële toezichthouder in Zuid-Korea meldt dat1
95 procent van alle geldautomaten draait nog op Windows XP
Microsoft stopt in april met de ondersteuning voor Windows XP. Dit betekent dat het bedrijf geen beveiligingsupdates meer zal uitbrengen. Gebruikers lopen dus gevaar. Een groot probleem voor exploitanten van geldautomaten. Maar liefst 95 procent van alle geldautomaten wereldwijd draait op dit moment nog op Windows XP. Dit blijkt uit onderzoek van1
Consumentenbond: 'ESET en G Data bieden de beste bescherming tegen virussen'
ESET en G Data bieden de beste anti-virussoftware. De beveiligingspakketten van de beide bedrijven ontlopen elkaar voor de Consumentenbond nauwelijks en zijn beide daarom uitgeroepen tot zowel 'beste koop' als 'beste uit de test'. De anti-virussoftware van ESET en G Data wordt op de voet gevolgd door de anti-virusoplossing van BitDefender. De Con1



