Barracuda Networks benoemt Raf Vervloessem tot regionaal directeur Benelux en Frankrijk

Barracuda Networks, leverancier van oplossingen voor ICT-beveiliging en -opslag, heeft Raf Vervloessem aangesteld als regionaal directeur Benelux en Frankrijk. Hij zal leiding geven aan de verkoopactiviteiten en salesteams van Barracuda in deze regio’s.
Vervloessem zal als regionaal directeur Benelux en Frankrijk verantwoordelijk zijn voor de uitvoer van de groeistrategie van Barracuda. Daarnaast heeft hij de taak om het aanbod van kanaalpartners in Nederland, België, Luxemburg en Frankrijk te verbreden en te verdiepen. Vervloessem zal direct rapporteren aan Markus Walcher, de vicepresident Sales voor de regio EMEA.
Voor zijn aanstelling bij Barracuda was Vervloessem 10 jaar lang werkzaam bij Juniper Networks, waar hij verschillende kanaal- en managementfuncties bekleedde in Noord-Europa. Daarvoor was hij verantwoordelijk voor de oprichting en supervisie van het kanaalteam bij Check Point in België en Luxemburg.
“Barracuda verkeert in een uitstekende positie om uit te groeien tot een steeds strategischer partner voor het kanaal en zakelijke klanten. Ik beschouw het als een eer om toe te treden tot de organisatie van Barraduca en leiding te geven aan een reeds succesvol team van technici, kanaalexperts en inside sales-professionals. Ik kijk ernaar uit om de succesvolle opmars en groeistrategie van Barracuda in de Benelux en Frankrijk kracht bij te zetten,” aldus Vervloessem.
“We zijn zeer verheugd om een ervaren en kennisrijke persoon als Raf Vervloessem binnen onze organisatie te mogen verwelkomen. Bij Barracuda beseffen we hoe belangrijk kanaalpartners zijn voor ons succes. We zien uit naar het krachtige leiderschap dat Vervloessem naar Barracuda zal brengen,” zegt Walcher, vicepresident Sales EMEA bij Barracuda Networks.
Meer over
Lees ook
Jasper Brouwer EMEA Marketing Director Akamai
Akamai Technologies heeft Jasper Brouwer (47) aangesteld als EMEA Marketing Director WEB Field Marketing. In deze functie is hij verantwoordelijk voor het aansturen van het EMEA WEB Field Marketing team. Brouwer werkt vanuit het Nederlandse kantoor van Akamai in Amsterdam. Brouwer was eerder werkzaam als EMEA Marketing Director Digital & Conte1
Solvinity benoemt CISO en DPO
Solvinity heeft Marc Guardiola benoemd tot Chief Information Security Officer (CISO) en Martin Maas tot Data Protection Officer (DPO). Beiden werken al langere tijd voor het bedrijf in verschillende rollen op het gebied van security. Marc heeft een brede ervaring in ICT architectuur en engineering, met uitstekende certificeringen op het gebied van1
Dick Gehéniau nieuwe VP Business Alliance bij Panda Security Benelux
Panda Security Benelux heeft Dick Gehéniau als VP Business Alliance aangetrokken om haar positie op de zakelijke markt te vergroten. Hij zal trachten allianties te vormen met strategische Benelux-partners om Panda’s cybersecurity-oplossingen en threat hunting services op te zetten. “Al jaren pleit ik voor een Pan-European Cybersecurity-focus. Deze1