Bescherming bedrijfsprocessen met encryptie wordt noodzakelijk

Het idee van een laptop die geconfigureerd is voor opslag van geheime informatie doet velen denken aan een apparaat voor spionnen. Maar de bescherming van gevoelige bedrijfs- en persoonlijke gegevens is nu belangrijker dan ooit. Er is bijvoorbeeld toenemende bezorgdheid over de Europese nationale veiligheid, met name wat betreft de bescherming van kritieke nationale infrastructuur. Zo kan een besmetting van de watervoorziening of een cyberaanval op de systemen die deze voorziening controleren een land snel lamleggen en grote gezondheids-, milieu- en economische schade veroorzaken. Het gebruik van versleutelde interne harde schijven is dan ook sterk in opmars in heel Europa.
Meer over
Lees ook
IGEL stopt hardware productie en gaat samenwerking aan met HP, Lenovo en LG
IGEL maakt bekend dat het stopt met de productie van hardware van eigen merk. Het gaat zich volledig focussen op de levering van het IGEL OS, zijn beheerde besturingssysteem voor endpoints voor moderne hybride werkomgevingen. Hiervoor is het een samenwerking aangegaan met de hardwarefabrikanten HP, Lenovo en LG.
LANCOM introduceert de OX-6400-Serie
LANCOM Systems, de Duitse netwerk- en securityspecialist, breidt zijn aanbod van outdoor access points uit met de OX-6400 serie. Deze access points zijn ideaal voor stabiel en professioneel gigabit-WLAN in open ruimtes met veel gelijktijdige gebruikers (high-density). Ook pretparken, stadions, schoolpleinen, parkeergarages, koelhuizen of magazijne1
Staatsgeheim - boek van Maarten Oberman
Intro: Veertig jaar geleden kreeg ik van mijn vader de documentatie van het eerste naoorlogse crypto-apparaat. Hij had dat systeem in de jaren 1947 – 1949 gemaakt. De documentatie van dat systeem heb ik jarenlang bewaard, omdat hij had aangegeven dat het later erg interessant zou zijn. Het was indertijd Staatsgeheim en daardoor was er nooit over g1



