Biometrie voor enterprise security: zinvol of onzinnig?

Nu steeds meer smartphones voorzien worden van biometrische sensoren, komt ook de vraag op wat dit soort security-maatregelen betekenen voor enterprise-organisaties? Richard Moulds, vice president Strategy bij Thales e-Security, vraagt zich in een artikel op Help Net Security af of biometrie voor zakelijk gebruik zinvol is. Of juist onzinnig?

Een interessant punt dat Moulds aanstipt is de vraag of het aantal tokens bij gebruik van fingerprint scanners wel groot genoeg is. Bij gebruik van traditionele hardware tokens kunnen we putten uit een nagenoeg onbeperkt aantal tokens. Maar bij gebruik van vingerafdrukken beschikken we per persoon slechts over tien opties. Zo stelt Moulds wel meer interessante vragen, wat van zijn bijdrage een zeer lezenswaardig artikel maakt.

 
Meer over
Lees ook
Proofpoint introduceert uniforme datasecurity protection

Proofpoint introduceert uniforme datasecurity protection

Proofpoint, Inc. kondigt de lancering van de eerste uniforme datasecurityoplossing aan. Deze oplossing is ontworpen om een van de meest complexe en gefragmenteerde uitdagingen voor organisaties te vereenvoudigen: het opsporen van data, het correct classificeren erva

Key2XS kiest voor KubeDNA als infrastructuurpartner

Key2XS kiest voor KubeDNA als infrastructuurpartner

KubeDNA, het volledig geautomatiseerde Kubernetes-infrastructuurplatform, is geselecteerd als infrastructuurpartner door Key2XS, een snelgroeiend Nederlands technologiebedrijf dat toegangsbeheer transformeert door fysieke sleutelsystemen te koppelen aan digitale identiteit en AI-technologie.

De knipoog van Verizon DBIR naar AI

De knipoog van Verizon DBIR naar AI

Verizon's s Data Breach Investigations Report (DBIR) is een jaarlijkse publicatie die wereldwijd op aandacht kan rekenen. Globale trends, maar ook details voor regio's, over security incidenten worden op begrijpelijke wijze gepresenteerd.