Deel mee aan de OneTrust webinar Data mapping: De basis van elk privacy programma
Data mapping is een essentieel onderdeel van elk privacy programma. Begrijpen hoe gegevens door de organisatie stromen is dan ook een eerste vereiste om de gegevens te kunnen beveiligen en risico’s te analyseren.
Het bijhouden van een robuuste inventaris helpt organisaties ook om efficiënter compliance rapporten te genereren, verzoeken om toegangsrechten van betrokkenen (DSAR's) te vervullen, tijdslijnen voor datalekken en incidenten te beheren en Privacy Impact Assessments te maken.
Sluit u dinsdag 20 juli aan om onder andere te leren:
- Waarom data mapping de basis is van een succesvol privacy programma
- Hoe u uw data map maakt en onderhoudt
- Operationele tips en best practices
Deel mee om vragen te stellen, te leren en uw netwerk te verbreden.
Voor deelname ontvangt u 1 CPE punt.
Spreker: Stijn Boonstra, Privacy Consultant, OneTrust
Tot dan!
Inschrijven via deze link
Meer over
Lees ook
ROC van Amsterdam-Flevoland zet EduConnector in voor integratie met ECK-iD
Het ROC van Amsterdam-Flevoland heeft als eerste MBO de EduConnector, de cloudoplossing voor de koppeling tussen het ECK-iD en digitale lesmaterialen, ingezet. Hierdoor kan de onderwijsinstelling identiteitsinformatie van studenten veilig delen, wat een voorwaarde is om te voldoen aan de AVG.
Grootste databeschermingsspecialist van de Benelux zet in op uitbreiding naar Euregio Rijn-Maas
Cranium, de specialist in privacy-, security- en datamanagement opent een nieuw kantoor in Hasselt. Naast de Belgische hoofdzetel in Zaventem heeft het snelgroeiende bedrijf kantoren in Nederland, Luxemburg, het Verenigd Koninkrijk en de Verenigde Staten. De zesde vestiging van CRANIUM bevindt zich op de Hasseltse Corda Campus waar verschillende i1
Zerto: groeiende vraag naar moderne oplossingen voor databescherming
Zerto, leverancier van oplossingen voor cloud databeheer en gegevensbescherming, publiceert vandaag de resultaten van een whitepaper door IDC: “The State of Data Protection and Disaster Recovery Readiness: 2021”