"Een succesvolle eerste editie van Cybersec Netherlands in Koninklijke Jaarbeurs"

cybersec-europe-2022-04

Op 1 en 2 november 2023 vond de eerste editie van Cybersec Netherlands plaats in Koninklijke Jaarbeurs. De vakbeurs, gewijd aan alles wat met cybersecurity te maken heeft, werd door ruim 2.100 experts, professionals en geïnteresseerden uit zowel Nederland als het buitenland bezocht. Met een rijk scala aan sprekers, workshops en paneldiscussies bood Cybersec Netherlands een schat aan informatie en inzichten over de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van cybersecurity.

 

Mick den Dijker, beursmanager Cybersec Netherlands: “Na het succes van Cybersec Europe heeft nu ook een geslaagde eerste editie van Cybersec Netherlands plaatsgevonden. Met geweldige lanceringpartners en een fantastisch team ben ik blij om met deze vakbeurs bij te dragen aan een beter en veiliger digitaal landschap. Het belangrijkste doel is om samen met onze partners steeds meer bewustzijn over cybersecurity te creëren. Cybersec Netherlands toont aan dat cybersecurity niet alleen een groeiend belangrijk onderwerp is, maar ook dat Nederland zich steeds meer profileert als een vooraanstaande speler in deze branche.”

De organisatie kijkt vol vertrouwen uit naar de tweede editie van Cybersec Netherlands op 6 en 7 november 2024 in Koninklijke Jaarbeurs. Buiten Nederland vindt op 31 januari en 1 februari 2024 Cybersec Asia plaats en op 29 en 30 mei 2024 Cybersec Europe in Brussel.

Lees ook
Brenno de Winter bespreekt impact AI-systemen en Bunq-zaak op Cybersec Netherlands

Brenno de Winter bespreekt impact AI-systemen en Bunq-zaak op Cybersec Netherlands

Tijdens Cybersec Netherlands in de Utrechtse Jaarbeurs geeft Brenno de Winter, een expert op het gebied van cybersecurity en beleidsadvies, een keynote over de invloed van AI op beveiliging en privacy, in het licht van zijn lopende rechtszaak tegen Bunq. De Winter kaart aan dat veel bedrijven en leveranciers niet precies weten hoe AI-systemen tot1

Barracuda ontdekt half miljoen phishing berichten met QR-codes in PDF-bijlagen

Barracuda ontdekt half miljoen phishing berichten met QR-codes in PDF-bijlagen

Tussen juni en september van dit jaar hebben onderzoekers van Barracuda meer dan een half miljoen phishing-e-mails geïdentificeerd en geanalyseerd die PDF-documenten bevatten waarin QR-codes waren verwerkt. Deze PDF’s worden als bijlagen meegestuurd bij phishing-e-mails die merkimitatie en urgentie gebruiken om slachtoffers aan te zetten tot actie1

Menselijke fouten blijven de achilleshiel van cybersecurity

Menselijke fouten blijven de achilleshiel van cybersecurity

CISO's hebben te maken met verschillende uitdagingen zoals de gevolgen van de pandemie, waaronder de populariteit van het hybride werken en een recordverloop van werknemers. Ook de grotere afhankelijkheid van cloudtechnologie, een mobiel personeelsbestand en een groeiend aantal onlinevijanden die AI-technologieën gebruiken, maken het voor CISO's e1