Google koopt bedrijf achter geluid-gebaseerde authentificatietechnologie
Google neemt een start-up over die zich richt op geluid-gebaseerde authentificatie. Het is niet bekend hoeveel Google voor SlickLogin heeft betaald.
SlickLogin werkt aan een technologie die gebruikers de mogelijkheid geeft via een geluid met lage toonfrequentie zichzelf te identificeren op websites. Het geluid wordt gecreëerd door een speciale app die gebruikers op hun smartphone installeren. De gebruiker lanceert simpelweg de app, klikt op een knop en houdt de smartphone voor de microfoon van de computer om in te loggen op veilige websites.
Geluid verandert continu
De nieuwe technologie moet zeer veilig worden. De oprichters Or Zelig, Eran Galili en Ori Kabeli zeggen tegen TechCrunch dat het geluid waarmee gebruikers zich identificeren continu veranderd. Het gecreëerde geluid is afhankelijk van onder andere de locatie van de gebruiker en het tijdstip op de dag.
Het systeem moet eenvoudig te implementeren zijn in websites. De oprichters stellen dat websitebouwers slechts enkele regels met code hoeven toe te voegen aan hun website om gebruikers met het geluidgebaseerde systeem te laten inloggen.
Meer over
Lees ook
Criminelen stelen 80 miljoen Zuid-Koreaanse creditcards
Criminelen hebben vermoedelijk de creditcardgegevens van tachtig miljoen Zuid-Koreanen weten te stelen. De cybercriminelen wisten de beveiliging van maar liefst drie verschillende creditcardmaatschappijen in het land te omzeilen. Zij konden vervolgens met de creditcardgegevens aan de haal gaan. De financiële toezichthouder in Zuid-Korea meldt dat1
95 procent van alle geldautomaten draait nog op Windows XP
Microsoft stopt in april met de ondersteuning voor Windows XP. Dit betekent dat het bedrijf geen beveiligingsupdates meer zal uitbrengen. Gebruikers lopen dus gevaar. Een groot probleem voor exploitanten van geldautomaten. Maar liefst 95 procent van alle geldautomaten wereldwijd draait op dit moment nog op Windows XP. Dit blijkt uit onderzoek van1
Consumentenbond: 'ESET en G Data bieden de beste bescherming tegen virussen'
ESET en G Data bieden de beste anti-virussoftware. De beveiligingspakketten van de beide bedrijven ontlopen elkaar voor de Consumentenbond nauwelijks en zijn beide daarom uitgeroepen tot zowel 'beste koop' als 'beste uit de test'. De anti-virussoftware van ESET en G Data wordt op de voet gevolgd door de anti-virusoplossing van BitDefender. De Con1



