IGEL Now & Next 2025 Frankfurt draait om de toekomst van veilige digitale werkplekken

IGEL aanbieder van het veilige en toekomstbestendige besturingssysteem voor endpoints en end-user computing, houdt zijn Europese editie van Now & Next 2025 in Frankfurt. Het driedaagse evenement, dat wordt gehouden van dinsdag 4 tot en met donderdag 6 november, biedt inzichten van experts in end-user computing (EUC), security en cloud. Naast technische sessies zijn er discussies over cybersecurity, digitale werkplekken en de toekomst van endpoint computing.
“IGEL Now & Next 2025 is niet zomaar een conferentie, het is een beweging die de toekomst van endpoint computing en cybersecurity herdefinieert”, aldus Klaus Oestermann, CEO van IGEL. “Dit evenement brengt de slimste koppen in technologie samen om de huidige uitdagingen aan te pakken, van zero-trustbeveiliging tot de volgende evolutie van digitale werkplekken. We zijn verheugd om experts, klanten en partners te verwelkomen voor een ervaring die aanzet tot innovatie, actie en inspiratie.”
Toekomstige mogelijkheden van endpoint computing en cybersecurity verkennen
IGEL Now & Next 2025 brengt IT-leiders, partners en innovators samen voor drie dagen vol visie, strategische sessies en praktijkvoorbeelden over de modernisering van digitale werkplekken. Het evenement is het moment waarop IGEL zijn visie deelt op hoe organisaties hun werkplekinfrastructuur kunnen moderniseren in een tijdperk van hybride werken, security-uitdagingen en AI-gedreven IT.
Bezoekers kunnen rekenen op een gevarieerd en inhoudelijk sterk programma met de nieuwste innovaties en strategieën op het gebied van digitale infrastructuur. Keynotes van sprekers van onder andere IGEL, Microsoft en AWS bieden een vooruitblik op wat komen gaat in EUC, beveiliging en productiviteit.
Voor de vroege vogels start het programma al op maandagmiddag met een reeks technische breakout-sessies en bootcamps over onderwerpen als Microsoft Azure en Amazon WorkSpaces en het upgraden van OS 11 naar OS 12. Gedurende de week volgen er sessies van onder meer AWS, Cherry, HP, Island, Lenovo, LG, Nerdio, Nutanix, Omnissa, Palo Alto Networks, Vasion en Zscaler.
Innovatie in de gezondheidszorg
Binnen het programma is er speciale aandacht voor de zorgsector. In een aparte innovatietrack worden breakout-sessies aangeboden over de strategische roadmap van IGEL, gericht op nieuwe functies en integraties. Deelnemers krijgen inzicht in IGEL OS Business Continuity in Healthcare, inclusief praktijkvoorbeelden. Verder worden er diepgaande technische sessies aangeboden over onderwerpen zoals workflows en configuraties met IGEL en Imprivata.
De volledige agenda van IGEL Now & Next 2025 in Frankfurt is te vinden op de evenementenpagina.
Meer over
Lees ook
Alles werkt weer, behalve je medewerkers
Uiteindelijk draait herstel niet alleen om het moment waarop een server weer beschikbaar is of een applicatie weer online staat. Het gaat erom dat medewerkers hun werk weer veilig kunnen doen. Wat mij betreft hoort endpoint access recovery daarom een vaste plek te krijgen in een continuïteitsplan.
Genetec-onderzoek toont aan dat retailers fysieke beveiliging breder inzetten dan diefstalpreventie
Het ‘2026 State of Physical Security Report’ laat zien dat retailers fysieke beveiliging inzetten voor efficiëntere bedrijfsvoering, veiligheid voor medewerkers en het moderniseren van verouderde infrastructuur
Routerveiligheid: vergeten kern van cybersecurity en digitale soevereiniteit?
Onlangs hebben veiligheidsinstanties in meer dan tien landen een urgente waarschuwing afgegeven dat cybercriminelen zich actief richten op onbeschermde netwerkrouters. Hoewel het misbruiken van slecht geconfigureerde routers geen nieuwe tactiek is, is dit nieuws alarmerend. Dreigingsactoren scannen systematisch op kwetsbaarheden om toegang te krij1



