Kahuna neemt productgebonden activiteiten van B-Able over

Kahuna, leverancier van (managed) security-oplossingen, neemt de productgebonden activiteiten van B-Able over van DPA. Deze activiteiten kwamen in handen van DPA na de overname van de activiteiten van B-Able op 4 juni, maar passen niet in het dienstenportfolio van DPA. Daarnaast stelt DPA vanuit haar adviesrol te hechten aan productonafhankelijkheid.

De productgebonden activiteiten zijn een aanvulling op de bedrijfsactiviteiten een Kahuna. Het bedrijf vertegenwoordigt daarnaast veel fabrikanten waar B-Able een relatie mee had, waaronder Palo Alto Networks, SafeNet, Trend Micro en Akamai Prolexic.

Samenwerking met DPA IT Security

Kahuna is overeengekomen samen te gaan werken met DPA IT Security. De professionals van B-Able zijn na de overname door DPA bij deze DPA-business unit in dienst getreden. De bedrijven gaan samenwerken op het gebied van advisering rond informatiebeveiliging en security management.

“Voor de klanten van B-Able is dit het meest logische vervolg. Veel van hen hadden meerdere productlijnen in gebruik die niet allemaal door B-Able werden gevoerd en ondersteund. Zij kunnen voortaan één supportcenter bellen, 24*7. Ook voor de productleveranciers is dit een goede oplossing: zij kunnen alle contracten in één administratieve handeling omzetten”, zegt Rhett Oudkerk Pool, Partner & Founder Kahuna.

Lees ook
Top 10 DDoS-trends uit 2013

Top 10 DDoS-trends uit 2013

Distributed Denial of Service (DDoS)-aanvallen zijn afgelopen jaar veel in het nieuws geweest. Prolexic, leverancier van oplossingen die tegen DDoS-aanvallen beschermen, heeft een top tien samengesteld van de belangrijkste DDoS-trends die we in 2013 hebben gezien. De top 10 is samengesteld op basis van data over DDoS-aanvallen die Prolexic in 2011

Criminelen stelen 80 miljoen Zuid-Koreaanse creditcards

Criminelen stelen 80 miljoen Zuid-Koreaanse creditcards

Criminelen hebben vermoedelijk de creditcardgegevens van tachtig miljoen Zuid-Koreanen weten te stelen. De cybercriminelen wisten de beveiliging van maar liefst drie verschillende creditcardmaatschappijen in het land te omzeilen. Zij konden vervolgens met de creditcardgegevens aan de haal gaan. De financiële toezichthouder in Zuid-Korea meldt dat1

95 procent van alle geldautomaten draait nog op Windows XP

95 procent van alle geldautomaten draait nog op Windows XP

Microsoft stopt in april met de ondersteuning voor Windows XP. Dit betekent dat het bedrijf geen beveiligingsupdates meer zal uitbrengen. Gebruikers lopen dus gevaar. Een groot probleem voor exploitanten van geldautomaten. Maar liefst 95 procent van alle geldautomaten wereldwijd draait op dit moment nog op Windows XP. Dit blijkt uit onderzoek van1