Kenneth del Rio van Heese aangesteld als Director Channel Sales Europe bij KnowBe4

KnowBe4, het cybersecurityplatform op het gebied van human risk management, heeft Kenneth del Rio van Heese benoemd tot Director Channel Sales Europe. In deze rol richt hij zich op het verder ontwikkelen van strategische partnerships in Europa, het uitbreiden van het partnernetwerk en het optimaliseren van de channel sales-strategieën om zo de aanwezigheid van KnowBe4 in de regio te vergroten.

Del Rio van Heese brengt een schat aan ervaring in de IT-sector mee, met een sterke focus op channel sales en strategische partnerships. Hij heeft eerder diverse senior sales- en managementrollen vervuld bij toonaangevende bedrijven in de IT-sector, waaronder VMware en Dell. Daar was hij verantwoordelijk voor het ontwikkelen en implementeren van channel- en partnerstrategieën. Zijn expertise ligt in het opbouwen van klantgerichte salesstrategieën en het versterken van partnerships die duurzame zakelijke relaties stimuleren.

 

Del Rio van Heese: “Voor de verdere uitbreiding van KnowBe4 in Europa is het essentieel dat ons kanaal groeit. Met de huidige dreigingen op het gebied van cybersecurity is het belangrijk dat we samen met onze partners organisaties helpen om hun medewerkers te voorzien van de juiste tools en kennis om cyberrisico’s te beperken. KnowBe4 biedt een uniek platform dat zowel bedrijven als hun medewerkers ondersteunt om hun security awareness te verhogen. Ik kijk ernaar uit om samen met het team en ons partnernetwerk ons kanaal te versterken en onze groei in de regio te versnellen."

 

Lees ook
Forcepoint stelt CISO aan om human-centric security- en governancebeleid te leiden 

Forcepoint stelt CISO aan om human-centric security- en governancebeleid te leiden 

Forcepoint stelt Allan Alford aan als chief information security officer (CISO). In deze rol staat Alford aan het hoofd van Forcepoints bedrijfssecurity- en governanceprogramma, waaronder de implementatie van het interne gebruikers- en databeschermingsprogramma voor 2.700 werknemers wereldwijd valt. Als CISO van Forcepoint speelt hij een centrale1

VASCO benoemt Scott Clements tot Chief Executive Officer

VASCO benoemt Scott Clements tot Chief Executive Officer

VASCO Data Security International heeft President en Chief Operating Officer Scott Clements met ingang van 28 juli 2017 benoemd tot President en Chief Executive Officer. Tevens is hij  toegetreden tot de Raad van Bestuur. Scott Clements volgt oprichter, Chairman en Chief Executive Officer T. Kendall Hunt op. Ken Hunt zal blijven fungeren als Chair1

Mark Butler nieuwe Chief Information Security Officer Qualys

Mark Butler nieuwe Chief Information Security Officer Qualys

Qualys benoemt Mark Butler – voormalig leidinggevende bij Fiserv – tot Chief Information Security Officer (CISO). Butler zal helpen bij het adviseren van Qualys-klanten over hun CISO-behoeften en hen ondersteunen bij een veilige digitale transformatie. Butler wordt Qualys’ belangrijkste CISO-evangelist. Zo helpt hij security- en compliance-verantw1