LANCOM breidt firewall-portfolio uit met UF-60 LTE

LANCOM Systems, de Duitse netwerk- en securityspecialist, maakt zijn aanbod van desktop-firewalls compleet. Het bijzondere kenmerk van de LANCOM R&S UF-60 LTE is de geïntegreerde LTE Advanced-modem. Hierdoor kan de UF-60 LTE zowel worden gebruikt als back-up voor bekabelde toegang of als hoogwaardige primaire toegang met WAN-uplink via LTE. De firewall levert met zijn LTE-modem geavanceerde cybersecurity voor kleine bedrijven, vestigingen of thuiskantoren. Deze functies variëren van Unified Threat Management (UTM) tot ultramoderne cybersecurity-technologieën, zoals sandboxing en machine learning. De LANCOM R&S® UF-60 LTE is per direct verkrijgbaar bij LANCOM-resellers.
LCOS FX 10.8
Grafische user interface & cloudbeheer
Meer over
Lees ook
Wireshark University EMEA @ CyberSec Brussel
Als de EMEA Certified Training Partner van de Wireshark University USA, zal SCOS deelnemen aan de CyberSec beurs op 19 en 20 april in Brussel, stand: 07.A033.
Driessen Groep kiest voor Fortinet en krijgt een veilig, eenvoudig te beheren netwerk
Fortinet, wereldwijd leider in uitgebreide, geïntegreerde en geautomatiseerde oplossingen voor cyberbeveiliging, maakt bekend dat HR-dienstverlener Driessen Groep heeft gekozen voor de netwerk- en beveiligingsoplossingen Fortinet. Deze ondersteunen de organisatie bij het voldoen aan de AVG, zorgen voor veilige toegang tot de cloud en voor een eenv1
WatchGuard presenteert nieuwe firewalls voor beveiliging van remote en gedistribueerde bedrijven
WatchGuard Technologies breidt zijn Firebox-lijn van firewall-appliances uit met de: T25/T25-W, T45/T45-##PoE/T45-W-PoE en T85 -PoE. Deze firewalls uit de T-serie zijn specifiek ontworpen om de prestaties te leveren die remote en gedistribueerde zakelijke omgevingen nodig hebben. Met het Unified Security Platform als basis bieden ze een uitgebreid1