LANCOM Management Cloud is best beoordeelde netwerkbeheeroplossing in Professional User Rating IT Operations

Lancom_Systems_300200

In de tweede editie van het "Professional User Rating IT Operations"-onderzoek van adviesbureau techconsult, maakte de Duitse netwerkinfrastructuurprovider LANCOM Systems opnieuw over de hele linie indruk. Voor de tweede keer op rij behoort het bedrijf tot de "Champions", dit keer zelfs ver voor de concurrentie. Meer dan 2.400 gebruikers hebben relevante oplossingen op het gebied van "Network Management & Monitoring" op basis van hun ervaring beoordeeld.
 
Gebruikers hebben onder meer topscores toegekend voor de mogelijkheden van de LANCOM Management Cloud (LMC) op het gebied van prestaties, betrouwbaarheid, beheer en functionaliteiten op afstand. De LMC kreeg ook de hoogste waardering voor de breedte aan functionaliteiten, waaronder de gedetailleerde (realtime) monitoring en analyse van het netwerk en de detectie van ongewoon en verdacht gedrag. Er is eveneens veel lof voor zijn gebruiksvriendelijkheid en het is de enige oplossing die de hoogste waardering krijgt in de categorie configureerbaarheid. LANCOM heeft ook een onbetwiste toppositie verworven met de LMC op het gebied van productloyaliteit en de waarschijnlijkheid dat een gebruiker de oplossing opnieuw koopt of hem iemand anders aanbeveelt.
 
De positieve ervaringen met de oplossing worden ook weerspiegeld in de evaluatie van de leverancier. Ook hier onderscheidt LANCOM zich van de concurrentie op het gebied van innovatie, het gehele productportfolio, de dienstverlening en ondersteuning. Wat opvalt is dat LANCOM in bijna alle categorieën de eerste plaats inneemt.
 
"Dat we opnieuw een geweldige beoordeling krijgen, laat zien dat we zeer goed gepositioneerd zijn op het gebied van SD-WAN en Cloud Managed WLAN. Wij zijn natuurlijk bijzonder blij dat een onafhankelijke analyse dit bevestigt. We zijn nog verheugder dat we de toppositie in de toch al dunne groep van ‘Champions’ met een ruime marge innemen", zegt LANCOM-directeur Ralf Koenzen. 
 
De LANCOM Management Cloud vormt de basis voor het productaanbod van LANCOM op het gebied van Cloud Managed-netwerken, Cloud Managed WLAN, SD-WAN en SD-Branch. Het maakt gebruik van SDN (Software Defined Networking)-technologieën om hele netwerken op een zeer geautomatiseerde en efficiënte manier op te zetten, te monitoren en te beheren. De oplossing is volledig in Duitsland ontwikkeld en voldoet aan de hoogste normen voor gegevensbescherming. Het is beschikbaar als een publieke cloud-variant met hosting in Duitsland of als een private cloud-implementatie voor de eigen datacenters van klanten. Het LMC is geschikt voor bedrijven en instellingen van elke omvang.
 
Interviews voor de 2021 Professional User Rating IT Operations vonden plaats in oktober en november 2020. Met meer dan 2.400 deelnemers is de PUR IT Operations een van de grootste IT-gebruikersonderzoeken in zijn soort.
 
Meer inzicht in de resultaten is te vinden op de website van LANCOM: https://www.lancom-systems.com/company/about-lancom-systems/awards/pur-it-operations/
 
Het PUR VPN Champion-diagram is hier te downloaden: https://www.lancom-systems.com/newsroom/images-infographics/
Meer over
Lees ook
Zero-day lek in Apache Struts2 wordt actief misbruikt

Zero-day lek in Apache Struts2 wordt actief misbruikt

Cybercriminelen maken actief misbruik van een nieuwe kwetsbaarheid die is ontdekt in Apache Struts2, een open source framework voor het bouwen van Servlet-/JSP-gebaseerde webapplicaties op basis van Model-View-Controller (MVC). Beheerders wordt geadviseerd zo snel mogelijk te upgraden naar versie 2.3.32 of 2.5.10.1. Het beveiligingsprobleem is on1

Wikileaks geeft techbedrijven technische details over cyberwapens CIA

Wikileaks geeft techbedrijven technische details over cyberwapens CIA

WikiLeaks gaat enkele grote techbedrijven exclusieve toegang geven tot technische details over de cyberwapens van de CIA. Dit moet de bedrijven helpen kwetsbaarheden die door de Amerikaanse opsporingsdienst worden gebruikt te dichten. Dit heeft WikiLeaks-oprichter Julian Assange bekend gemaakt op een persconferentie in de Londense ambassade van E1

Huiszoekingen in drie Europese landen in actie tegen bankfraude

Huiszoekingen in drie Europese landen in actie tegen bankfraude

Tien woningen in Duitsland, Letland en Groot-Britannië zijn door de politie onderzocht in een actie tegen bankfraude. Bij de actie zijn drie personen opgepakt. De actie was gericht op een groep die ervan wordt verdacht online bankgebruikers uit Duitsland te hebben opgelicht. Hierbij is volgens de politie gebruik gemaakt van phishingaanvallen op s1