LANCOM Systems zorgt met gratis update voor aanzienlijke prestatieverbeteringen bij Enterprise VPN en SD-WAN

Lancom_Systems_300200

Met de nieuwste firmware-update biedt LANCOM Systems een prestatie-upgrade voor grote SD-WAN's en VPN-netwerken op de locaties. De doorvoersnelheid van de centrale gateway LANCOM ISG-8000 neemt dankzij de update toe tot maximaal 10 Gbps. Tegelijkertijd wordt de tijd om over te schakelen van de ene IPSec VPN-verbinding naar de andere teruggebracht tot minder dan één seconde door gebruik te maken van Dynamic Path Selection (DPS) of Border Gateway Protocol (BGP). LCOS 10.50 is nu gratis te downloaden.
 
De LANCOM ISG-8000 fungeert als centraal component in grote SD-WAN's of netwerkscenarios met meerdere vestigingen met een totaal van duizenden IPSec VPN-kanalen en grote datavolumes. De nu beschikbare prestatie-upgrade verdeelt de data over meerdere kernen (multi-core) en verhoogt zo de gezamenlijke prestaties van de VPN-verbindingen tot 10 Gbps. Hierdoor kan aanzienlijk meer data sneller worden verwerkt wanneer veel VPN-kanalen worden gebruikt.
 

Snelle failover voor maximale bedrijfszekerheid

Bovendien optimaliseert de update de failover-tijden. Deze zijn vooral van doorslaggevend belang voor bedrijfskritische toepassingen, zoals betalingstransacties met EC-betaalterminals. Bij gebruik van Dynamic Path Selection (DPS) of Border Gateway Protocol (BGP) kunnen verbindingen bij kwaliteitsverlies tijdens een actieve sessie nu worden omgeleid naar een betere lijn. Ook het overschakelen van de ene IPSec VPN-verbinding naar de andere is nu mogelijk in minder dan één seconde.
 

IPv6- en virtuele routerverbeteringen

Naast de prestatie-upgrade biedt LCOS 10.50 verbeterde IPv6-functies die worden ondersteund door alle LANCOM VPN-routers en SD-WAN-gateways. Tot die functies behoren 464XLAT met IPv6-only in mobiele netwerken, NAT met IPv6 (NPTv6) of load balancing met IPv6, en IPv-polling.
 
De update breidt de platformondersteuning voor de virtuele LANCOM vRouter uit. Naast de hypervisor-platforms Hyper-V, ESXi en Azure, kan het nu ook draaien op KVM-systemen (Kernel-based Virtual Machine).
 
De firmware LCOS 10.50 is nu gratis te downloaden via de website van LANCOM.
Lees ook
Europees Hof: 'Beveiliging van gameconsoles hacken is niet illegaal'

Europees Hof: 'Beveiliging van gameconsoles hacken is niet illegaal'

Wie de beveiliging van een spelcomputer hackt is niet persé strafbaar bezig. Dit stelt het Hof van Justitie van de Europese Unie in een zaak die gamefabrikant Nintendo tegen de retailer PC Box aan had gespant. Het Italiaanse PC Box verkoopt volgens Nintendo software waarmee de beveiliging van de Nintendo Wii- en Nintendo DS-spelcomputers kan word1

Autodieven hacken steeds vaker de beveiliging van auto's

Autodieven hacken steeds vaker de beveiliging van auto's

Dieven zijn steeds vaker in staat de elektronische beveiliging van auto's te hacken. Vooral internationaal opererende criminelen groepen zouden achter het kraken van de beveiliging zitten. De gelegenheidsdief is tegenwoordig nagenoeg verdwenen. Dit meldt de Stichting Aanpak Voertuigcriminaliteit (AVc) aan het persbureau ANP. Bendes zouden bestaan1

Google looft 2,7 miljoen dollar uit voor gaten in Chrome OS

Google looft 2,7 miljoen dollar uit voor gaten in Chrome OS

Google is op zoek naar beveiligingsgaten in zijn besturingssysteem Chrome OS. Het bedrijf organiseert daarom al een aantal jaar de jaarlijks Pwnium-wedstrijd, waarin hackers worden uitgedacht onder andere dit besturingssysteem te kraken. Het bedrijf looft tijdens de wedstrijd in totaal 2,7 miljoen dollar aan prijzengeld uit voor opgespoorde kwetsb1