Minister Opstelten en burgemeester Van Aartsen openen Haagse HSD Campus

HSD_Offices_klein

Minister Ivo Opstelten (Veiligheid en Justitie) opent vandaag samen met de Haagse burgermeester Jozias van Aartsen de HSD Campus in Den Haag. De HSD Campus is opgezet door The Hague Security Delta (HSD).

The Hague Security Delta is een 'securitycluster' waarin bedrijven, overheden en kennisorganisaties samenwerken aan de ontwikkelingen van veiligheidsproducten. Onder andere de nieuwe opleiding Cyber Security Academy, die vorige week werd aangekondigd, wordt in de HSD Campus gevestigd.

Faciliteiten

De HSD Campus beschikt daarnaast over flexibele werkplekken, trainingsfaciliteiten, ontmoetingsruimtes en Serious Gaming-lab. Het Real-time Intelligence Lab wordt eveneens op de campus gevestigd. Dit lab biedt securityprofessionals de mogelijkheid nieuwe methodes en technieken te testen op een high-tech infrastructuur.

Ook is een 'experience lab' aanwezig. Hier kunnen managementleden een gesimuleerde cyberaanval doormaken, waardoor zij beter zijn voorbereid op een aanval in de praktijk.

Lees ook
Commvault breidt Identity Resilience-uit met detecteren, vastleggen en verhelpen van dreigingen in Active Directory

Commvault breidt Identity Resilience-uit met detecteren, vastleggen en verhelpen van dreigingen in Active Directory

Commvault, aanbieder van oplossingen die cyberweerbaarheid en databescherming naar hybride clouds brengen, heeft zijn Identity Resilience-aanbod uitgebreid. Aanvullende integratie van mogelijkheden voor het herstel van Active Directory-forests met Cleanroom Recovery tilt de herstelgereedheid naar een hoger niveau

Proofpoint rapport: GenAI-adoptie, datagroei en risico’s van binnenuit komen samen en zorgen voor grote datasecurity-uitdagingen

Proofpoint rapport: GenAI-adoptie, datagroei en risico’s van binnenuit komen samen en zorgen voor grote datasecurity-uitdagingen

Bijna de helft van de respondenten van het onderzoek noemt wildgroei van data in cloud- en hybride-omgevingen als belangrijkste zorg, 44% geeft toe onvoldoende zicht te hebben op het gebruik van GenAI

ISACA Risk Event 2025

ISACA Risk Event 2025

Het ISACA Risk Event is sinds 2017 een jaarlijks congres in Nederland dat professionals in IT-risico, cybersecurity, governance en audit samenbrengt. Sinds de oprichting is het uitgegroeid tot een van de leidende platforms voor digitaal vertrouwen en veerkracht in het land.