Nieuwe versie van i-PRO Active Guard maakt van VMS een krachtige zoekmachine voor realtime alarmmeldingen en zoekacties achteraf

i-PRO-Active-Guard_1
 
i-PRO Co., Ltd., wereldleider op het gebied van professionele beveiligingsapparatuur voor bewaking en openbare veiligheid, heeft onlangs de nieuwste versie van zijn Active Guard plug-in aangekondigd. De op AI gebaseerde plug-in kan videomanagementsystemen (VMS) veranderen in krachtige zoekmachines die realtime zoekopdrachten of diepe forensische analyses kunnen uitvoeren. Active Guard wordt al ondersteund door toonaangevende VMS'en zoals Genetec Security Center en Milestone Systems, die de Active Guard plug-in voor X-Protect hebben gepresenteerd op hun MIPS Summit in Dubai op 12 en 13 oktober. Active Guard heeft het grootste aantal zoekattributen in de sector en bevat nieuwe UI-verbeteringen.
 
"Met de toevoeging van Milestone X-Protect is i-PRO Active Guard nu beschikbaar voor de belangrijkste partijen op de wereldwijde VMS-markt. Dat betekent een revolutie voor de manier waarop beveiligingsmedewerkers in real time en achteraf zoekopdrachten uitvoeren", zegt Norio Hitsuishi, Global Head of Product Management bij i-PRO. "In combinatie met de uitbreiding van ons assortiment AI-camera's creëren deze verbeteringen een krachtig end-to-end AI-beveiligingsecosysteem waarmee bedrijven hun beveiligingsinfrastructuur naar een hoger niveau kunnen tillen. Deze nieuwe aankondiging onderstreept de missie van i-PRO als vertrouwde next-generation partner om van AI de nieuwe standaard in de beveiligingsindustrie te maken."
 
i-PRO Active Guard is snel en intuïtief en zorgt voor een efficiënter en nauwkeuriger AI-systeem, zonder afbreuk te doen aan de beeldkwaliteit of de netwerkprestaties. De plug-in integreert naadloos in de bestaande UI van het VMS en verschijnt als een gewoon functietabblad. Hiermee kunnen gebruikers eenvoudig de AI-analyses van meerdere i-PRO camera's beheren en gemakkelijk geavanceerde zoekparameters instellen op basis van het grootste aantal zoekkenmerken in de sector, waaronder geslacht, leeftijd, kleur van de kleding, gezichtskenmerken, kleur en richting van voertuigen en nog veel meer.
 
Met Active Guard hoeven beveiligingsmedewerkers niet meer op meerdere schermen te zoeken naar personen of voertuigen of urenlang video-opnamen te bekijken om belangrijke gebeurtenissen op te sporen. Gebruikers kunnen specifieke kenmerken registreren in hun volglijsten (bijvoorbeeld ‘man met rood overhemd en blauwe broek') waarna het VMS hen realtime een melding stuurt wanneer een overeenkomst wordt gevonden. Dit verbetert de situatiekennis in real time en maakt proactieve beveiliging mogelijk. Hetzelfde proces kan worden opgezet voor snelle datamining van gebeurtenissen tijdens forensisch onderzoek.
 
De metagegevens worden vastgelegd en geanalyseerd door i-PRO AI-netwerkcamera's aan de edge, die gebruik maken van de krachtige Ambarella SoC, waardoor de bandbreedte wordt verminderd en er geen dure servers meer nodig zijn. i-PRO Active Guard is light-load en uniek in de sector omdat de edge-processed AI-gegevensresultaten naar de Active Guard-server worden gestuurd, waardoor er geen extra servers op locatie nodig zijn. De metagegevens worden vervolgens doorzocht en gepresenteerd in de Active Guard plug-in op de clientinterface.
 
Ga voor meer informatie naar
 
Lees ook
95 procent van alle geldautomaten draait nog op Windows XP

95 procent van alle geldautomaten draait nog op Windows XP

Microsoft stopt in april met de ondersteuning voor Windows XP. Dit betekent dat het bedrijf geen beveiligingsupdates meer zal uitbrengen. Gebruikers lopen dus gevaar. Een groot probleem voor exploitanten van geldautomaten. Maar liefst 95 procent van alle geldautomaten wereldwijd draait op dit moment nog op Windows XP. Dit blijkt uit onderzoek van1

Consumentenbond: 'ESET en G Data bieden de beste bescherming tegen virussen'

Consumentenbond: 'ESET en G Data bieden de beste bescherming tegen virussen'

ESET en G Data bieden de beste anti-virussoftware. De beveiligingspakketten van de beide bedrijven ontlopen elkaar voor de Consumentenbond nauwelijks en zijn beide daarom uitgeroepen tot zowel 'beste koop' als 'beste uit de test'. De anti-virussoftware van ESET en G Data wordt op de voet gevolgd door de anti-virusoplossing van BitDefender. De Con1

Metadata van telefoongesprekken blijkt eenvoudig te manipuleren

Metadata van telefoongesprekken blijkt eenvoudig te manipuleren

Telecomproviders zijn al jaren verplicht te registreren wie met wie communiceert. Opsporingsinstanties en inlichtingendiensten kunnen deze informatie gebruiken om de activiteiten van verdachten in kaart te brengen. Het blijkt echter kinderlijk eenvoudig te zijn om vervalste informatie in de databases van telecomproviders te krijgen. Dit kan er dan1