PointClickCare kiest VASCO om de veiligheid en het gebruiksgemak voor zijn zorgverleners te verbeteren

VASCO Data Security, een software security bedrijf gespecialiseerd in authenticatieoplossingen en diensten, maakt bekend dat PointClickCare haar authentificatieoplossing heeft geïmplementeerd. PointClickCare is leverancier van cloudsoftware voor de ouderenzorgsector, VASCO's sterke authenticatieoplossing heeft geïmplementeerd.
PointClickCare lanceerde onlangs zijn nieuwe mobiele oplossing “Practitioner Engagement”. Deze oplossing stelt artsen in staat om altijd en overal aan zorgverlening te doen via hun mobiel toestel waarmee ze patiëntendossiers kunnen bekijken en elektronisch voorschriften kunnen ondertekenen. Om te voldoen aan de geldende privacy en beveiligingsregulering, is een positieve identificatie noodzakelijk om voorschriften, observaties en notities elektronisch te ondertekenen.
DIGIPASS GO 6
PointClickCare maakt hiervoor gebruik van VASCO's DIGIPASS GO 6. Deze oplossing geeft zorgverleners de mogelijkheid om op een veilige manier mobiele gesprekken te voeren conform de HIPAA-regulering, en orders goed te keuren en te ondertekenen. Dit vergemakkelijkt het takenpakket van de zorgverlener en laat een snellere en betere dienstverlening naar patiënten toe.
"Beveiliging is een prioriteit bij de implementatie van een authenticatie- en identificatieoplossing voor het maken van elektronische voorschriften en het elektronisch ondertekenen van orders," zegt Dave Wessinger, CTO bij PointClickCare. "VASCO’s oplossing biedt onze klanten een gebruiksvriendelijke en beveiligde twee-factor acuthenticatie die tegemoet komt aan de eisen van de DEA (Drug Enforcement Administration).”
Reactie VASCO
"We zijn verheugd dat PointClickCare, een toonaangevend EPD-platform voor langdurige zorg, VASCO selecteerde als cloud security provider," zegt Jan Valcke, President en COO bij VASCO Data Security. "We zijn trots dat we niet alleen kunnen zorgen voor een oplossing op maat, maar bieden eveneens een extra service door het volledige logistieke proces te beheren en de verdeling van de DIGIPASS-authenticatoren naar de gebruikers voor onze rekening te nemen.”
Meer over
Lees ook
Orange Cyberdefense: digitale veiligheid in de keten vraagt om Europees toetsingsmodel
Een cyberaanval op één schakel in de supplychain kan de hele keten lamleggen. Toch ontbreekt het organisaties nog vaak aan een eenduidige manier om te bepalen hoeveel digitaal risico een leverancier vormt en welk toetsingsniveau daarbij past. Daardoor krijgen leveranciers soms te zware eisen opgelegd, terwijl kritieke partijen juist onvoldoende di1
it-sa zal voor het eerst de grens van 1.000 exposanten overschrijden
Het belang van cyberbeveiliging voor het bedrijfsleven, de overheid en de samenleving neemt voortdurend toe. Dit komt ook tot uiting in de ontwikkeling van de it-sa Expo&Congress: Europa’s toonaangevende vakbeurs voor IT-beveiliging zal van 27 tot en met 29 oktober 2026 voor het eerst de grens van 1.000 exposanten overschrijden. Na 993 e1
Nederlands collectief antwoord op cyberdreiging van autonome AI
Een kopgroep van twaalf Nederlandse organisaties uit de wetenschap, het bedrijfsleven en de overheid, gaat gezamenlijk aan een versnelling en bundeling van innovatie op het snijvlak van AI en cybersecurity werken. Het gaat om kennisinstellingen, cybersecuritybedrijven, partijen gericht op het opsporen en melden van kwetsbaarheden, operators van vi1



