SentinelOne en Smarttech247 bundelen krachten voor nieuwe generatie managed detection and response

sentinelone-450250

SentinelOne, een leider op het gebied van AI-security, en Smarttech247, wereldwijd leverancier van cybersecurity-oplossingen, gaan samenwerken. De samenwerking is gericht op het bieden van managed detection and response (MDR) aan kleine en middelgrote bedrijven.

Als onderdeel van deze samenwerking integreert Smarttech247 het innovatieve VisionX-platform met het Singularity-platform van SentinelOne. Hiermee voorzien ze klanten in het middensegment van de Europese en Amerikaanse markt van geavanceerde detectie-, analyse- en responsmogelijkheden. Purple AI, SentinelOne's transformatieve AI-beveiligingsanalist, is ontworpen om het volledige potentieel van beveiligingsteams te ontsluiten en speelt een centrale rol in het verrijken van het MDR-aanbod van Smarttech247.

Hier lees je het volledige Engelstalige persbericht en hier vind je meer informatie over de gezamenlijke MDR-oplossing van Smarttech247 en SentinelOne. 

 

Lees ook
Europol en ENISA gaan nauwer samenwerken in strijd tegen cybercrime

Europol en ENISA gaan nauwer samenwerken in strijd tegen cybercrime

Europol en het Europees agentschap voor netwerk- en informatiebeveiliging (ENISA) gaan nauwer samenwerking bij de bestrijding van cybercrime. De partijen willen meer informatie gaan uitwisselen, maar bestrijding van cybercriminelen met verbeteren. Door de overeenkomst gaat Europol, diens European Cybercrime Centre (EC3) en ENISA een samenwerking a1

Nieuwe website helpt gemeenten hun informatiebeveiliging te verbeteren

Nieuwe website helpt gemeenten hun informatiebeveiliging te verbeteren

Een nieuwe website van de informatiebeveiligingsdienst voor gemeenten (IBD) gaat Nederlandse gemeenten helpen hun informatiebeveiliging te verbeteren. De website houdt gemeenten op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op het gebied van cybersecurity en geeft gemeenten een aantal handige tips. De nieuwe website heeft als doel gemeenten beter te1

Ivo Opstelten: 'Nederland moet een leidende rol spelen in cybersecurity'

Ivo Opstelten: 'Nederland moet een leidende rol spelen in cybersecurity'

Nederland moet internationaal een leidende rol gaan spelen in cybersecurity. Dit stelt minister Ivo Opstelten van Veiligheid en Justitie. Opstelten opende deze week samen met Wilma van Dijk, directeur Cyber Security van de NCTV, de One Conference in Den Haag. “Net zoals bij de bescherming tegen het water, wil Nederland internationaal ook een leide1