Siemens en McAfee gaan beveiliging leveren aan productiebedrijven

hacker3

De Siemens Industry Sector en McAfee, een divisie van Intel Security, gaan samen beveiligingsoplossingen voor productiebedrijven leveren. De oplossingen beschermen deze bedrijven tegen de zich snel ontwikkelende wereldwijde cyberdreigingen.

Productiebedrijven staan van de dag volgens Siemens en McAfee voor nieuwe uitdagingen, waaronder toenemende cyberdreigingen. Deze cyberdreigingen worden steeds diverser en zijn hierdoor lastiger aan te pakken. Productiebedrijven beschikken vaak niet over de middelen die nodig zijn om effectief te reageren op beveiligingsincidenten en hebben geen toegang tot dreigingsinformatie die proactieve maatregelen mogelijk maken.

McAfee-oplossingen

Siemens gaat verschillende oplossingen van McAfee opnemen in zijn beveiligingspropositie. Het gaat hierbij onder andere om Next Generation Firewall, Security Information and Event Management (SIEM), Endpoint Security en Global Threat Intelligence (GTI). De producten worden onderdeel van de Managed Security Service van Siemens.

Met behulp van de oplossingen van McAfee gaat Siemens daarnaast professionele diensten aanbieden op het gebied van industriële beveiliging. Deze diensten geven productiebedrijven meer inzicht en controle op fabrieksniveau, terwijl het risico op diefstal van intellectueel eigendom wordt teruggedrongen.

Lees ook
Fortinet: realtime detectie van cloudbedreigingen is vaak stuikelblok

Fortinet: realtime detectie van cloudbedreigingen is vaak stuikelblok

Het Fortient 2025 State of Cloud Security Report biedt waardevolle inzichten en praktische strategieën voor het beveiligen van hybride en multicloudomgevingen. Download hier het volledige rapport.

KnowBe4 publiceert Q3 2024 Phishing-rapport: QR-code phishing wint terrein

KnowBe4 publiceert Q3 2024 Phishing-rapport: QR-code phishing wint terrein

KnowBe4, het cybersecurityplatform op het gebied van human risk management, presenteert het Phishing-rapport over het derde kwartaal van 2024. Dit rapport werpt een blik op de meest aangeklikte e-mailonderwerpen uit gesimuleerde phishingtests. Uit de onderzoeksresultaten blijkt een toename van phishingcampagnes die gebruikmaken van QR-codes.

Orange Cyberdefense: interne dreigingen en veranderende aanvalspatronen domineren

Orange Cyberdefense: interne dreigingen en veranderende aanvalspatronen domineren

Verkeerd gebruik van IT-middelen door medewerkers, ofwel ‘misuse’, vormt inmiddels een bijna net zo grote cyberdreiging als hackers. Dat blijkt uit het Security Navigator 2025-rapport van Orange Cyberdefense. De data uit dit rapport onthullen vijf essentiële aandachtspunten van nu.