VeliQ lanceert versie 5.0 van MobiDM met Samsung KNOX-ondersteuning
VeliQ, leverancier van een complete oplossing voor bedrijfsbrede mobiliteit, lanceert MobiDM 5.0. Deze nieuwe generatie MobiDM, gebaseerd op mobility Platform-as-a-Service (mPaaS) werkt intuïtiever, sneller en veiliger dan zijn voorganger. Het platform biedt onder andere ondersteuning voor de Samsung KNOX-technologie. MobiDM is volledig op HTML5 gebaseerd, wat zorgt voor een goede gebruikerservaringen op smartphones, tablets en laptops.
MobiDM 5.0 is voorzien van intuïtieve dashboards die het beheer van alle mobiele apparatuur vereenvoudigd. De ondersteuning van de Samsung KNOX-technologie zorgt voor een betere beveiliging van het platform. Zowel iOS 7 als Afaria 7 SP4 worden door MobiDM 5.0 ondersteund. Deze ondersteuning komt boven op de al aanwezige ondersteuning voor iOS, Android, BlackBerry, Windows Phone en Windows Mobile.
"MobiDM 5 is een compleet mobility Platform as a Service (mPaaS) met alle benodigde functionaliteit, die IT-managers makkelijk en binnen enkele minuten kunnen inzetten om hun medewerkers mobiel te maken", zegt Alex Bausch, oprichter en CEO van VeliQ. "Daarmee kunnen zij op een ruimschoots bewezen veilige wijze tegen lage kosten per gebruiker invulling geven aan de behoefte en het bedrijfsbeleid richting BYOD en CYOD (Bring or Choose Your Own Device)."
Meer over
Lees ook
Onderzoek KnowBe4: Europeanen zijn 83% minder gevoelig voor phishing na één jaar security awareness-training
Gezondheidszorg & farmaceutica, verzekeringen en detail & groothandel meest kwetsbare sectoren Onderzoek van KnowBe4, wereldwijd leider in de digitale beveiliging van zowel mensen als AI-agents, toont aan dat Europese organisaties die investeren in doorlopende trainingen en phishingsimulaties de gevoeligheid voor phishingaanvallen op termi1
Wie is Panik Button en wat doet Panik Button?
Panik Button is een Nederlands Cyber Resilience (Weerbaarheid) bedrijf dat organisaties helpt wanneer zij worden getroffen door een cyberaanval, zoals een hack, ransomware of een grote IT-storing. Op zo'n moment kunnen medewerkers/klanten vaak niet meer inloggen, geen e-mails versturen en geen bestanden openen.
CSR aan kabinet: continuïteit telecom- en internetnetwerken staat onder druk
In een wereld die in rap tempo onveiliger en onvoorspelbaarder wordt, zijn extra maatregelen nodig om telecom en internet beschikbaar te houden. Dit stelt de Cyber Security Raad (CSR) in zijn advies ‘Verbinding onder druk’. De raad roept het kabinet op om vijf belangrijke risico’s zo snel mogelijk aan te pakken, om de continuïteit van deze vitale1



