LANCOM Systems benoemt Peter Hoekstra tot Director International Sales
LANCOM Systems, een Duitse producent van professionele netwerkoplossingen, bouwt zijn internationale verkooporganisatie verder uit. Per 1 augustus 2014 is de 47-jarige Peter Hoekstra benoemd tot Director International Sales.
Hoekstra is de opvolger van Jan Buis, die nu als Director Business Development verantwoordelijk is voor nieuwe strategische zakelijke relaties en het ontginnen van nieuwe markten. Hoekstra en Buis rapporteren direct aan Stefan Herrlich, algemeen directeur van LANCOM.
Loopbaan
Peter Hoekstra is al vele jaren werkzaam in leidende functies in de IT en telecommunicatie. Hij beschikt over ruime ervaring op de Europese markt. Hij was hiervoor European Director Software & Solutions bij Value Add Distributor Azlan. Daarvoor gaf hij vele jaren leiding aan de Value Add Distributor CDG Europe.
In zijn nieuwe functie als Director International Sales is Hoekstra verantwoordelijk voor de verdere ontwikkeling van het internationale partnerlandschap van LANCOM en de verdere uitbouw van de bestaande activiteiten. Zijn werkgebied is Europa.
Meer over
Lees ook
STL versterkt netwerkbeveiliging en vereenvoudigt beheer met Fortinet Security Fabric
Sectorinstituut Transport en Logistiek (STL) heeft onlangs succesvol de implementatie van Fortinet Security Fabric afgerond. Met deze geïntegreerde aanpak beschikt STL over een toekomstbestendig cybersecurityplatform. Dit biedt bescherming op alle niveaus; van netwerk en endpoints tot toegang tot de Azure cloudomgeving.
Orange Cyberdefense: schijnzekerheid in ketenbeveiliging grootste risico
“De zwakste schakel in je keten bepaalt uiteindelijk je risico”, stelt Van der Wel-ter Weel. “Als je die schakel negeert, of alleen aanspreekt zonder ondersteuning, vergroot je het probleem in plaats van het op te lossen. Organisaties die echt werk willen maken van ketenbeveiliging, moeten stoppen met afvinken en beginnen met faciliteren.”
Orange Cyberdefense: “Maak leveranciersbeveiliging inzichtelijk met een veiligheidscijfer”
Hoe weet je als organisatie of je leverancier zijn digitale veiligheid op orde heeft? Certificeringen zoals ISO 27001 of ISAE 3402 zijn waardevol, maar vaak kostbaar, complex en lastig te doorgronden. Orange Cyberdefense ziet ruimte voor een aanvulling: een veiligheidscijfer of label.



