SafeBreach selecteert cybersecurityspecialist ON2IT als eerste Europese partner

Cybersecurityspecialist ON2IT gaat een samenwerking aan met SafeBreach, pionier op het gebied van doorlopende securityvalidatie. ON2IT is de eerste Europese partner van SafeBreach.

Organisaties wereldwijd vechten continu tegen een toenemend aantal security-incidenten en datalekken. Het SafeBreach-platform biedt organisaties vanuit een hackersperspectief zicht op hun securityprotocollen voor uitgebreide en doorlopende beveiligingsbeoordeling, -validatie en -verslag. SafeBreach test op automatische wijze aanvalsmethoden met behulp van een Hacker’s Playbook bestaand uit onderzoek(sdata) gebaseerd op waargebeurde incidenten. SafeBreach bekijkt kwetsbaarheden in de context van de systemen waarin ze voorkomen en de invloed die ze hebben op de netwerkrelaties. Zo wordt de omvang van de impact van een echte aanval geanalyseerd. Dit stelt klanten vervolgens in staat gaten in hun infrastructuur op slimme wijze te dichten, waardoor meer schade wordt voorkomen.

on2it “ON2IT is een ideale partner, omdat het bedrijf uitstekende kennis heeft van beveiliging en succesvol samenwerkt met bedrijven als Palo Alto Networks en VMware”, zegt Simon Naldoza, vicepresident Strategic Alliances van SafeBreach. “ON2IT heeft laten zien dat het de beste securityoplossingen kan integreren voor zijn Europese zakelijke klanten. Het securityvalidatieplatform van SafeBreach is een aanvulling op het bestaande portfolio van ON2IT.”

“De oplossing van SafeBreach, die securityprotocollen test en de impact van aanvallen analyseert, wordt door CISO’s en CSO’s met open armen ontvangen”, zegt Marcel van Eemeren, oprichter en CEO van ON2IT. “Aan het tijdperk van jaarlijkse en driemaandelijkse IT-audits komt een einde. Moderne bedrijfsomgevingen en cloudmigratie vergen continue realtime bedreigingsanalyse. SafeBreach voorziet zakelijke klanten als het ware van een geautomatiseerd in-house securityteam. Door aanvallen in een veilige omgeving te simuleren, krijgen organisaties de tijd om kritieke risico’s aan te pakken en de incidentrespons in het geval van een lek in het algemeen te verbeteren.”

Meer over
Lees ook
Den Haag deelt cyberbeveiligingsblauwdruk met het maatschappelijk middenveld

Den Haag deelt cyberbeveiligingsblauwdruk met het maatschappelijk middenveld

Op 1 oktober, aan het begin van de Cyberbeveiligingsweek, lanceerden de gemeente Den Haag en Protect.ngo de Cyberbeveiligingsblauwdruk voor het maatschappelijk middenveld: een gratis praktische gids waarmee gemeenten hun eigen lokale ondersteuningsnetwerk op het gebied van cyberbeveiliging voor maatschappelijke organisaties kunnen opzetten. Het st1

Nederlands collectief antwoord op cyberdreiging van autonome AI

Nederlands collectief antwoord op cyberdreiging van autonome AI

Een kopgroep van twaalf Nederlandse organisaties uit de wetenschap, het bedrijfsleven en de overheid, gaat gezamenlijk aan een versnelling en bundeling van innovatie op het snijvlak van AI en cybersecurity werken. Het gaat om kennisinstellingen, cybersecuritybedrijven, partijen gericht op het opsporen en melden van kwetsbaarheden, operators van vi1

Europese Rekenkamer: Informatiekloven belemmeren de EU-respons op cyberbeveiligingsincidenten

Europese Rekenkamer: Informatiekloven belemmeren de EU-respons op cyberbeveiligingsincidenten

Volgens een nieuw verslag van de Europese Rekenkamer (ERK) vertonen de EU-maatregelen tekortkomingen waar het gaat om het opsporen van en reageren op significante en grootschalige cyberbeveiligingsincidenten. De EU-auditors roepen op tot verbeteringen in de manier waarop informatie wordt gedeeld, een betere coördinatie om dubbel werk tussen de ver1