Sluit donderdag 2 december aan bij uw lokale PrivacyConnect Chapter Chair community
Sluit donderdag 2 december aan bij uw lokale PrivacyConnect Chapter Chair community – een gratis, online netwerkevenement geleid door lokale Chapter Chairs.
De Chapter meetings richten zich op de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van privacyregelgeving, waaronder CCPA, CPRA, Schrems II en LGPD, en voorzien van panels van privacy professionals om operationele best practices te bespreken.
Deze editie duiken we in het onderwerp: De rol van de ondernemingsraad (OR) bij gegevenswerking van werknemers: instemming of geen instemming?
De webcast start om 10:00 CET en u ontvangt 1 CPE credit voor uw deelname.
Inschrijven kan hier
Lees ook
Data Privacy Dag: druk op cybersecurity van organisaties blijft hoog
Het is vandaag Internationale Data Privacy Dag. Volgens Matt Cooke, Director Cybersecurity Strategy EMEA bij Proofpoint, herinnert deze dag ons aan de druk die organisaties voelen rondom AI en cybersecurity. “Aan de ene kant zorgen generatieve AI en agentische AI voor een productiviteitswinst, maar er is ook een keerzijde”
Proofpoint: menselijke factor en GenAI grootste overweging voor databescherming
De jaarlijkse Europese Data Privacy Dag, wat plaatsvindt op 28 januari, herinnert iedereen aan hoe cruciaal databescherming en –privacy blijven. Dit is ongeacht hoever het technologie- en cybersecuritylandschap ontwikkeld is. De menselijke factor is en blijft een van de belangrijkste punten van kwetsbaarheid op het gebied van dataverlies bij organ1
Black Friday: een gewaarschuwd mens telt voor twee
De Black Friday shopgekte is weer van start. Dit is voor veel mensen de aftrap van het winkelseizoen voor de feestdagen. Consumentenorganisaties waarschuwen voor webshops, zoals Temu, in verband met mogelijke privacy schendingen.



